top of page

Werkconferentie over gelijke kansen voor kinderen en jongeren in Noord-Groningen

4 uur geleden
1 minuten om te lezen

Winsum 10-09-2026


In Noord-Groningen werken scholen, gemeenten, kinderopvang en maatschappelijke organisaties op veel plekken aan gelijke kansen voor kinderen en jongeren. Er gebeurt veel en er zijn mooie resultaten. Maar hoe leren we meer van elkaar? En hoe zorgen we ervoor dat goede ideeën breder worden benut?


Daarover gaat de Regionale Werkconferentie Kansrijke Groningers op woensdag 7 oktober bij Op Maarhuizen in Winsum.


 

Vandaag inspiratie. Morgen ambitie. Overmorgen actie.

De middag begint met voorbeelden uit de regio. Na de opening door Karen Hansems, wethouder van gemeente Het Hogeland, delen verschillende initiatieven kort hun ervaringen. Onder andere Winsum laat je groeien, Financieel Loket, Thuis in Taal, Petje af en ToekomstExpeditie laten zien wat zij doen, wat dat oplevert en wat nodig is om verder te komen.

 

Daarna gaan deelnemers zelf aan de slag. Welke aanpak biedt ook kansen op andere plekken? Wat vraagt dat van scholen, gemeenten en partners? En vooral: welke stap kunnen we samen zetten?

 

De werkconferentie is nadrukkelijk geen middag om alleen te luisteren. Er is ruimte om ervaringen uit te wisselen, nieuwe mensen te ontmoeten en concrete afspraken te maken. Duo Musa zorgt tussendoor voor een verrassende theatrale omlijsting. En in de Ambitieboom verzamelen we gedurende de middag ideeën, ambities en acties uit de regio.

 

Meld je aan

Werk jij in het onderwijs, de kinderopvang, bij een gemeente, maatschappelijke organisatie of regionale partner en zet jij je in voor gelijke kansen in Noord-Groningen? Dan ben je van harte welkom.

 

Woensdag 7 oktober 2026

12.00 – 17.00 uur

Op Maarhuizen, Winsum

 


Dit event wordt mogelijk gemaakt door de Gelijke Kansen Alliantie van OCW.


 
 
 

Opmerkingen


bottom of page